Sorular – Cevaplar | Jin. Op. Dr. Korkut Arslan
Kapat [contact-form-7 id="97" title="Neredeyiz / Ücretsiz Danışma"]
[contact-form-7 id="338" title="Biz Sizi Arayalım"]
Randevu Al
Sorular – Cevaplar

Sorular – Cevaplar

Jin. Op. Dr. Korkut Arslan

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan 20 yıla varan tecrübesiyle bugüne kadar kadın sağlığı konusunda bir çok hastasının sağlık sorunlarına ve estetik kaygılarına oldukça geniş bir yelpazede uyguladığı tedavilerle çözüm olmuştur. Doktorumuzun Kızlık Zarı Dikimi hakkında gelen sorulara verdiği cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

Hocam selamlar. Kızlık zarı dikimiyle ilgili fiyat bilgisi soracaktım. Düğüne yakın belli bir tarih şartı var mı? 😊 teşekkürler.

CEVAP :

Geçici yöntemle kızlık zarı dikimi için güğünden veya birliktelikten 3-4 gün önce gelmeniz gerekmekte. kalıcı yöntem için süre sınırlaması yoktur..

Buradan maalesef fiyat konusunda bilgi veremiyoruz.. Bize detaylı bilgi için 0542 233 87 73 nolu telefondan arayarak veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Merhaba Hocam kızlık zarı dikimi ve fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.

 

CEVAP: Buradan maalesef fiyat konusunda bilgi veremiyoruz.. bize detaylı bilgi için 0542 233 87 73 nolu telefondan arayarak veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Hocam, evlenmeden ne kadar süre önce kızlık zarı dikimi yapılması gerekiyor ve fiyatı nedir? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Cevap :

 

Kalıcı kızlık zarı dikiminde ne zaman evleneceğinizin önemi yoktur. 3-4 yıl sonra da evlenseniz ilk ilişkide kanama mutlaka olur. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Geçici kızlık zarı dikimi yapılacaksa evlenmeden 3-4 gün önce operasyonun yapılması gerekmekte.

Mrb herkese iyi akşamlar diliyorum Bende kızlık darı diktireli 12 gün oldu . Dr.Korkut beye gitmeden o kadar tereddütlüyümdi anlatamam sadece yaşayan bilir ve anlar her şeyi kafam da binbir türlü bitmeyen soru işaretleri neyse ki her şey yoluna yavaş yavaş giriyor doktor beyin ve asistani verdiği sıcaklığı ve özgüveni bedeldi .İlk bir hatfa yanma batma var tabi çok dikkatli olmak gerekiyor oturuşunuza kalkışiniza kısası her şeye ama normal günlük hayatınıza da devam edebilirsiniz ben dinlenmey tercih ettim her konuda da her sorunuza sagolsun cevap veriyor doktor bey herkese de tavsiye ederim şimdiden benim gibi bu süreçleri yaşanlara Allah sabır versin Rabbim hiç kimseyi duruma da düşürmesin bir ben bilirim çektiklerimi bir de Allah ama şuan için en azından o küçücük et parçası ( zarın) verdiği psikoloji sorunlarla sabahlamiyorum ..Bir sonraki aşamlarida tekrardan yazacam buraya benim gibi kafasında bitmeyen sorunlari yaşayan arkadaşlar için her şey için tekrardan tşk ederim 😊

Kızlık zarı dikimi ve daraltması lazer ile işlem ve işlem sonrası olarak tedavisi ne kadar sürüyor?

 

CEVAP :

Kızlık zarı dikimini lazer ile flep tekniği kullanarak yapıyoruz. İşlem ortalama 30 dk sürmekte. İşlem sonrası hemen günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

Operasyon sonrası sızıntı şeklinde kanama ve ameliyat alanında hafif bir sızlama olabiliyor.

Tam iyileşme lazer ile yapılan ameliyatlarda ortalama 2-3 hafta sürüyor.

Ameliyat sonrası vajina girişinde yeni bir kızlık zarı yapılandırıyoruz. İlk ilişkide burası yırtılarak aynen bakire bayanda olduğu gibi kanama oluyor.

Korkut hocam size 2 yıl önce kızlık zarı dikimi yaptırmıştım. Evleneli 4 ay oluyor, şükür ilk gecede kanama oldu, hiçbir problem yaşamadım. Ben şu anda çocuk istemiyorum bunun için spiral taktırmamın bir sakıncası olur mu ? Spiral takılırken doktor ameliyat yaptırdığımı anlar mı ?

 

cevap :

Kızlık zarı dikimi yapıldığı başka doktor tarafından anlaşılmaz… Bu konuda içiniz rahat olsun . . .

Merhabalar hocam sevgilimle sürtünme yolu ile iliski yaşadık fakat bi giriş ve kanama olmadi aynadan bakiyorum sanki yirtilmis gibi geliyor netten okuduğum bilgiler beni korkutuyor sizce yırtılma olmuşmudur

cevap:

Her zaman yırtılma sonrası kanama olmayabilir. Net cevabı ancak muayene sonrası verebiliriz.

Merhaba doktor bey, beni size sorum, kız kardeşimle ağır bir kavga sonucunda ayak dirseği ile sert bir şekilde vurunca şüphe oldu içimde bu olay yanlız 2-3 ay oluyor ben daha yeni fark ettim, yırtılma olmuş olsa nasıl anlaşılır yada adet düzeninde bozulma olur mu ?

Cevap:

Belirttiğiniz durum adet düzenini bozmaz… yırtılma olup olmadığı ancak muayene sonrası anlaşılabilir. ..

Merhabalar ben 18 yaşındayım küçükken bilmeden parmağımı soktum kan gelmedi aci da hissetmedim tabi sonra bilincine vardım acaba bozuldu mu diye çok korkuyorum. Fiyat veremiyorsunuz belli ki aciktan peki muayene ücretli mi

Cevap:

Eğer kanama olmasıyla muhtemelen kızlık zarınız yirtilmamıştır. .. Ancak net bilgi muayene sonrası verebiliriz…

Merhaba Korkut bey..
Ben yaklaşık 7 ay sonra evlenıcem evlenmeden ne kadar süre önce dikim sağlıyorsunuz? Ve ücret bilgisi alabilir miyim ? İnşalla çok yüksek bir fiyat değildir 😐

Cevap:

Kızlık Zarı dikimini kalıcı yöntemle yapıyoruz.  En erken zamanda ameliyatın yapılmasını öneriyoruz.

Fiyat bilgisini mailinize yolladık. ..


TV PROGRAMLARI

Tüm TV Programları
Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan

Jin. Op. Dr. Korkut ArslanYASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Copyright © 2017 Powered by Tema Digital
 
Dr. Korkut ArslanDr. Korkut ArslanTedavilerimizTedavilerimizTV ProgramlarıTV ProgramlarıVideo AnlatımlarVideo AnlatımlarSorular CevaplarSorular CevaplarHasta YorumlarıHasta YorumlarıDoktorunuza DanışınDoktorunuza DanışınFiyat SorunFiyat SorunNeredeyizNeredeyiz