Sorular – Cevaplar | Jin. Op. Dr. Korkut Arslan
Kapat [contact-form-7 id="97" title="Neredeyiz / Ücretsiz Danışma"]
[contact-form-7 id="338" title="Biz Sizi Arayalım"]
Randevu Al
Sorular – Cevaplar

Sorular – Cevaplar

Jin. Op. Dr. Korkut Arslan

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan 20 yıla varan tecrübesiyle bugüne kadar kadın sağlığı konusunda bir çok hastasının sağlık sorunlarına ve estetik kaygılarına oldukça geniş bir yelpazede uyguladığı tedavilerle çözüm olmuştur. Doktorumuzun Kürtaj hakkında gelen sorulara verdiği cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

3 haftalik bir gebelik soz konusu.. bugun ogrendim ve doğumda kararsizim.. kurtaja dair uygulama,ucret,sonrasi normal yasama donusle ilgili bilgi vermenizi rica ediyorum.. ayrica ilk hamilelik.. kurtaj sonrasi yeniden hamile kalamamak endisesi de var..

Cevap :

Kürtaj işlemini vakum sistemiyle yapıyoruz. İşlem ortalama 5-10 dk sürmektedir. Kürtaj sonrası hemen günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.
Kürtajı genel anestezi ile uyutarak veya lokal anestezi ile uyuşturarak yapabiliyoruz. Genel anestezi ile isterseniz en az 5 saat aç ve su içmeden gelinmesi gerekmekte.

 

Kurtajdan 5 gün sonra hamile kalınır mı

Cevap:

Kürtaj dan 5 gün sonra hamile kalınmaz… Ancak Kürtaj sonrası gebelik testi 45 güne kadar pozitif kalabilir.

13 haftası bitmek üzere olan bebek alınır mı

Cevap:

Kürtaj için yasal sınır 10. Haftaya kadardır…

Meraba korkut bey. Ben kürtaj olmak için rahatsız ettim sizi ama rahimde sağa dönüklük varmış bu kürtajı engellermi ?

Cevap :

Rahimin sağa -sola veya geriye dönük olması kürtaj için sorun teşkil etmez…

Kurdaj olmak istiyorum gizlilik icinde ama

Cevap:

Eger 18 yaşından büyükseniz kendi isteğiyle kürtaj yapılabilir.  Kayıt tutulması zorunlu degildir.

Merhabalar korumasız ilişkiye girdim geriye çekilme yöntemini kullandık şuan bir bebek için hazır değiliz fakat korkum var hamile kalmamak için yapa bileceğim birşey varmı?

Cevap:

İlk 72 saat içinde Ertesi gün hapı başlayabilirsiniz.

yeni test yaptım ve hamile olduğum çıktı aldırmak istiyorum ilerlemem gereken yol ney

Cevap :

Kürtaj işlemini gebeliğin 10. Haftasına kadar yapabiliyoruz.

Islemi vakum sistemiyle yapıyoruz.  Kürtaj ortalama 5-10 dk sürmektedir. Kürtaj sonrası hemen günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

DetaylıBilgi için 0 542 233 87 73 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Merhabalar Vajina dudakları küçülmesi fiyatını öğrenebilir miyim?

Cevap: Fiyat bilgisini mail adresiniz yolladık… Detaylı bilgi  ve randevu için 0 542 233 87 73 no.lu telefondan bize ulaşabilirsiniz..

Korkut bey size daha önce labioplasti ameliyatı olmuştum. Sizinle o zaman da görüşmüştük , vajina daraltma için size gelmek istiyorum, lazer ile ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası cinsel hayata ne zaman devam edebiliyoruz ?

Cevap: Lazer ile vajina daraltma sonrası 3-4 gün içinde normal cinsel yaşantınza devam edebilirsiniz.

Doktor bey sizin orda tam 3 kez kürtaj işlemi gerçekleştirdim ve hiçbir sıkıntım olmadı şükürler olsun sayenizde yanlız vajinamda deformeler oluştu hem doğumum yüzünden hemde kürtajlarım vajinama estetik ve daraltma işlemi yaptırmak istiyorum ve bu konudada işinizde uzman olduğunuzu öğrendim size bu konuda ulaşmak için tekrar randevu almam mı gerekiyor bana herzm bana yardımcı oldunuz bu konuda da yardımcı olacağınızdan eminim kolay gelsin…

Cevap: Nagihan hanım vajina estetiği yapıyoruz. Gelmeden önce randevu alırsanız sevinirim…


TV PROGRAMLARI

Tüm TV Programları
Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan

Jin. Op. Dr. Korkut ArslanYASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Copyright © 2017 Powered by Tema Digital
 
Dr. Korkut ArslanDr. Korkut ArslanTedavilerimizTedavilerimizTV ProgramlarıTV ProgramlarıVideo AnlatımlarVideo AnlatımlarSorular CevaplarSorular CevaplarHasta YorumlarıHasta YorumlarıDoktorunuza DanışınDoktorunuza DanışınFiyat SorunFiyat SorunNeredeyizNeredeyiz