Sorular – Cevaplar | Jin. Op. Dr. Korkut Arslan
Kapat [contact-form-7 id="97" title="Neredeyiz / Ücretsiz Danışma"]
[contact-form-7 id="338" title="Biz Sizi Arayalım"]
Randevu Al
Sorular – Cevaplar

Sorular – Cevaplar

Jin. Op. Dr. Korkut Arslan

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan 20 yıla varan tecrübesiyle bugüne kadar kadın sağlığı konusunda bir çok hastasının sağlık sorunlarına ve estetik kaygılarına oldukça geniş bir yelpazede uyguladığı tedavilerle çözüm olmuştur. Doktorumuzun Genital Estetik hakkında gelen sorulara verdiği cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

Fiyat nedir acaba dudak daraltma ?

 

cevap :

Buradan maalesef fiyat konudsunda bilgi veremiyoruz.. bize detaylı bilgi için 0542 2398773 nolu telefondan arayarak veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Vajina daraltmanin ve vajinadaki yanaklarin sarkmasinin alinmasinda fiyati ogrenmek istiyorum

cevap :

Vajina daraltma ve genital bölge dudak ufaltma ameliyatı fiyatımız ameliyat alanının genişliğine göre değişmekte. Ameliyatlarımızı lazer ile veya cerrahi yöntemle yapmaktayız. Bunun yanında TheriRF dediğimiz radyofrekan yöntemini de kullanmaktayız. Detaylı bilgi için 05335719019 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hocam benim merak ettiğim bacak aramda çok kararma var aşırı. Acaba buda lazerle müdahaleye uygunmu. Bende bakireyim çok merak ediyorum. Lütfen bilgilerinizi bekliyorum

Cevap :

Belirttiğiniz gibi ciltteki kararmaları lazer ile tedavi edebiliyoruz. .. Dilerseniz ücretsiz görüşmeye gelebilirsiniz…

merhaba korkut bey lütfen bunu cevaplayın kızlık zarıma baktırdım doktor bakiresin dedi kadın doğum doktoru kesin sonuç mudur özel hastahanede baktırdım içim rahat değil lütfen cevaplayın

Cevap :

Bu konuda uzman bir doktorsa yanılma olmaz…

merhaba korkut bey lütfen bu soruma cevap verin ben kızlığıma baktırdım özel hastahanede bakiresin dedi bu kesin sonuç mudur yanılma payı var mıdır kafayı yemek üzereyim lütfen cevaplayın

Cevap:

Eğer bu konuda Uzmanı bir doktora yanılma şansı çok az…

Vajinal daraltmadan sonra vajina ilk haline dönüyor mu?(hiç ilişki yaşamamış olduğu haline) ve zamanla yine genişleme oluyor mu? Cinsel ilişkiden sebep genişleme olur mu?

Cevap:

Vajina daraltma işlemini lazer ile veya cerrahi yöntemle yapabiliyoruz.  Dilediğimiz kadar daralma sağlayabilyoruz. Genelde tekrar genişleme meydana gelmemektedir.

Arkadaşımla ilişkiye girdim kızlık zarı bozulmamıştı yaptık olay gerçekleşti ama bozulmadı yani kanama olmadı ilişkiye girdikten4 gün sonra hasta oldu kahverengi kanama oldu bu olay olalı 1 ay olucak midem bulanıyo karnımda şişlik var belim ağrıyo diye hamile riski varmı içine boşalmada olmadı.

Cevap:

 

Tam  olarak içine boşalma olmadan da gebelik olabilmektedir. .. muayene olmanızı öneririm.

fiyat ne kadar

Cevap:

Vajinal bölgede birçok estetik ameliyat yapıyoruz.  Fiyat bilgisi için

0 542 233 87 73 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Merhaba, Labiaplasti için fiyatlarınız ne kadar? Teşekkür ederim.

Cevap: Hastalarımızla birebir iletişim kurmadan malesef fiyat bilgisi veremiyoruz. Fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için 0 212 571 55 01 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

vajinal daraltma hakkinda ücret bilgisi almak istiyorum.

Cevap: Merhabalar, fiyatlarımız hakkında tıp etiği gereği genele açık şekilde fiyat bilgisi vermemekteyiz. Fiyat bilgilerimizi belirtmiş olduğunuz mail adresine göndermiş bulunmaktayız. Dilerseniz detaylı bilgi için 0 212 241 48 93 nolu telefondan Dr. Korkut Arslan’a ( Şişli Muayenehanemiz) ulaşabilirsiniz.


TV PROGRAMLARI

Tüm TV Programları
Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan

Jin. Op. Dr. Korkut ArslanYASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Copyright © 2017 Powered by Tema Digital
 
Dr. Korkut ArslanDr. Korkut ArslanTedavilerimizTedavilerimizTV ProgramlarıTV ProgramlarıVideo AnlatımlarVideo AnlatımlarSorular CevaplarSorular CevaplarHasta YorumlarıHasta YorumlarıDoktorunuza DanışınDoktorunuza DanışınFiyat SorunFiyat SorunNeredeyizNeredeyiz