Vajina Dış Dudak Estetiği | Vajina Dudak Dolgusu
Kapat [contact-form-7 id="97" title="Neredeyiz / Ücretsiz Danışma"]
[contact-form-7 id="338" title="Biz Sizi Arayalım"]
Randevu Al
Vajina Dış Dudak Estetiği

Vajina Dış Dudak Estetiği

Jin. Op. Dr. Korkut Arslan

Vajina Dış Dudak Estetiği Nedir ?

Kadın cinsel organına bakıldığında dışardan görülen kısım büyük dudaklar veya dış dudaklar olarak adlandırılır ve bu kısmın şekli, büyüklüğü ve dolgunluğu, estetik görünüm açısından en göze çarpan faktörlerdir. Dış dudaklarda doğuştan şekil bozuklukları veya sonradan yaşın ilerlemesiyle normal olarak meydana gelen değişikliklerin sebep olduğu estetik sorunlar yaklaşık 30-45 dakika süren vajina estetiği ameliyatı ile giderilebilir. Vajinal estetik operasyonlar, bu estetik problemleri ortadan kaldırır, böylece kadının özgüveni yerine gelir, cinsel ilişkide sırasında konsantrasyon bozukluğu ve sonuçta cinsel haz da artmış olur. Bütün bunların yanı sıra sıkı pantolon, bikini gibi dilenilen kıyafetleri giyme özgürlüğünün kazanılması, havuz ya da denize girme gibi sosyal ortamlarda da ayrıca rahatca hareket edilmesi gibi kazanımlarda sağlanır. Vajina estetiği, ameliyat riskleri açısından oldukça güvenli olup, başarı oranı çok yüksek ve nerdeyse ameliyat sonucundan memnun kalmayan hasta yok denilecek düzeydedir.

Okumaya Devam Edin
Vajina Dudak Dolgusu İle Dış Dudakları Dolgunlaştırma

Vajina Dudak Dolgusu İle Dış Dudakları Dolgunlaştırma

Vajina dış dudaklarının dolgunluğunu yitirmesi, yaşın ilerlemesi sonucu yağ dokusunun azalmasına bağlı olarak ortaya çıkar. İçindeki yağ dokusu zayıflığı, görünüme doğrudan yansır. Dış dudakların küçük ve zayıf olması nadiren doğuştan olan yapısal gelişimle de ilgili olabilir. Dış dudakları dolgunlaştırmak için vücudun diğer bölgelerinden alınan bir miktar yağ o bölgeye enjekte edilir. Enjekte edilecek olan yağlar, karın, kalça, basen gibi yağ fazlalığı olan herhangi bir yerden, liposuction işlemi uygulanarak alınır ve vajina dudaklarının içine yağ enjeksiyonu yöntemi ile doldurulur. İşlem yaklaşık 1 saat kadar sürer, lokal ya da genel anestezi altında yapılır. Dış dudak estetiğinde ağrı düşük düzeydedir, hasta aynı gün normal hayatını sürdürebilecek şekilde muayenehaneden ayrılır. ameliyat sonrası dönemde cinsel organınızın temiz tutulması ve genel hijyen dışında özel bir bakım gerektirmez. İyileşme dönemi için gereken 15-20 günlük sürenin ardından cinsel hayata devam edilmesinde bir sakınca bulunmaz.

Vajina Dış Dudak Estetiği Sonucundan Ne Beklenmelidir ?

Vajina Dış Dudak Estetiği Sonucundan Ne Beklenmelidir ?

Vajina dış dudak estetiği, ameliyat riskleri açısından oldukça güvenli olup başarı oranı olarak oldukça yüksek memnuniyet düzeyine sahiptir. Bu ameliyat sonucunda kadın cinsel organının bakıldığında dışardan görülen kısımı olan büyük dudaklarda şekil, asimetri, dolgunluk kaybı gibi estetik görünüm sorunlarını ortadan kaldırır, böylece hastanın özgüveni yerine gelir, cinsel ilişkide sırasında konsantrasyon bozukluğuna sebep veren faktörler ortadan kaldırıldığı için  cinsel haz duygusu da artar. Pantolon, bikini ve mayo gibi kıyafetlerde dışardan bile belli olabilek düzeyde olan sorunları da ortadan kaldırarak bu kıyafetleri giyme serbestisi yaratır, böylece hastaya  sosyal ortamlara rahatça katılma imkanı sağlar.

Vajina Dış Dudak Estetiği Fiyatları Ne Kadar ?

Vajina Dış Dudak Estetiği Fiyatları Ne Kadar ?

Hekimlerin sağlık hizmetleri hakkında hastalarıyla bire bir iletişim kurmadan herkese açık şekilde paylaşılması hem tıp etiği açısından uygun olmadığından hem de ilgili yasalar gereği kısıtlandığından internet sitemiz de fiyat bilgisi paylaşmamaktayız. Net fiyat bilgisi almak için dilerseniz bize telefonla ulaşabilir, dilerseniz internet sitemiz üzerinden, sms veya whats app mesaj gönderebilir dilerseniz de fiyat bilgisi al butonunu tıklayarak ilgili formu doldurarak bize gönderebilirsiniz, bu şekilde sizinle bire bir iletişime geçilerek net fiyat bilgisi verilebilmektedir.

VİDEO ANLATIMLAR

Tüm Video Anlatımları İzleyin

TV PROGRAMLARI

Tüm TV Programları
Genital estetik nedir?
Genital bölge estetiği, vajinal yenileme olarak da adlandırılmaktadır. İç Dudak Estetiği (Labioplasti), Dış Dudak Estetiği (Vuvoplasti) , Vajina Beyazlatma, Vajina Daraltma gibi işlemler genital estetik işlemleri olarak adlandırılmaktadır.
Genital estetiğe neden ihtiyaç duyulur?
Kadınların, genital sağlık alanında erkeklerden çok daha bilgili oldukları bilinmektedir. Genital estetik uygulamaları doğum yapmış ya da yapmamış herkesin yaşayabileceği vajinal kuruluk, tekrarlayan enfeksiyonlar, vajinanın geniş olması, vajinada meydana gelen renk değişimi, idrar kaçırma ,cinsel ilişki sırasında ağrı ve hissizlik sorunlarının çözümünde tedavi amaçlı yapılmaktadır. Ayrıca estetik kaygılardan dolayı da bu işlemler yapılmaktadır.
En sık yapılan genital estetik uygulamalar hangileridir?
Genital estetik operasyonlardan en sık yapılan işlemler; iç dudak estetiği (Labioplasti), vajina daraltma (Vajinoplasti), genital gençleştirme ve beyazlatma uygulamalarıdır.
Ameliyatsız genital estetik mümkün mü?
Teknolojinin ilerlemesi sayesinde lazer ve radyofrekans cihazları ile ameliyatsız genital estetik uygulamaları yapılabilmektedir. Ameliyatsız genital estetik uygulamalarında dikiş ve bıçak izi olmadığı için iyileşme süresi oldukça kısa olduğu gibi işlem süresi de kısadır.
Vajina daraltma ne işe yarar?
Kadınlarda vajinanın gevşemesi ve eski sıkılığını kaybetmesiyle eşler arasında ilişki sırasında cinsel tatminsizlik ortaya çıkabilmektedir. Genişleyen vajina kanalı yalnızca erkekte değil, kadında da cinsel tatminsizlik ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Sonuç olarak eşlerin cinsel hayatında ilişkiden beklenilen hazzın alınması için önemli bir olgu olan vajina darlığını sağlayan operasyona Vajina Daraltma denir.
Genital estetik fiyatları ne kadardır?
Sağlık kuruluşlarının herkese açık şekilde tedavi ücretlerini ilan etmesi yasalarla kısıtlandığı için web sitemizde tedavi ücretleri hakkında bilgi verememekteyiz. Web sitemizi inceledikten sonra bizimle iletişime geçerek tedavilerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Labioplasti nedir?
Kadın cinsel organına bakıldığında dışarıdan görülen bölgenin ismi dış dudaklardır. Büyük dudaklar olarak da adlandırılan bu bölgenin dolgunluğu, büyüklüğü ve şekli estetik açıdan göze ilk çarpan yerdir. Bazı kişilerde doğuştan şekil bozukluğu olabildiği gibi yaşın ilerlemesiyle birlikte de bir takım değişiklikler meydana gelmektedir. Labioplasti, dış dudaklardaki estetik problemleri ortadan kaldırır. Böylece kadının özgüveni ve cinsel ilişkiden aldığı haz artar. Bunların yanı sıra dudakların büyüklüğünden dolayı giyilemeyen kıyafetler özgürce giyilebilir. Labioplasti uygulamalarında başarı oranı oldukça yüksek olup güvenilirliği oldukça yüksek olan bir işlemdir.
Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan

Jin. Op. Dr. Korkut ArslanYASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Copyright © 2017 Powered by Tema Digital
 
Dr. Korkut ArslanDr. Korkut ArslanTedavilerimizTedavilerimizTV ProgramlarıTV ProgramlarıVideo AnlatımlarVideo AnlatımlarSorular CevaplarSorular CevaplarHasta YorumlarıHasta YorumlarıDoktorunuza DanışınDoktorunuza DanışınFiyat SorunFiyat SorunNeredeyizNeredeyiz